MT8-230-NC Smart-T termoelektromos mozgató, max. 8mm löket, M30 x 1,5, 230Vac, NC, 1m kábel
Nincs raktáron
Érdeklődjön, ha nincs raktáron
Nincs raktáron
Adatok
Symbol kód
MT8-230-NC
Kategória
SZELEPEK-MOZGATÓK / Mozgatók / Termoelektromos motorok
Gyártó
Resideo
Méret
230V